In memoriam Jan Wildenberg

jw2

We hebben Jan op 22 september nog op de clubavond mogen verwelkomen, een avond waarop hij het bijzonder naar zijn zin had en, zoals hij Emily vertelde, zou hij er de volgende keer zeker weer bij zijn.
Later kregen we te horen dat Jan Corona had waardoor hij benauwd werd. Na een val werd hij opgenomen in het ziekenhuis. Hier viel hij, in het bijzijn van zijn dochter rustig in een slaap waaruit hij niet meer wakker werd.

Wij zullen de humor en de verhalen van Jan missen op onze clubavonden en de uitjes.
Jan was al sinds de begindagen lid van Videofilmclub OASE en heeft zich veel ingezet bij de diverse filmprojecten. Hij was een grote inspiratie en een bron van vele verhalen voor het maken van een film.

 Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Annie en hun kinderen die nu een moeilijke periode ingaan.

JW.jpg

Login voor leden